



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Muślinowa pościel Muślinowa pościel ze 100% bawełny jest niezwykle lekka, przewiewna i przyjemna w dotyku, idealna na letnie miesiące i całoroczny komfort. Wykonana jest z wysokiej jakości naturalnej przędzy w otwartym splocie włókien, co zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza i szybkie schnięcie. Dzięki swojej delikatności jest odpowiednia nawet dla wrażliwej skóry. Nie wymaga prasowania, z każdym praniem staje się bardziej miękka, a naturalnie pomarszczony wygląd doskonale komponuje się ze skandynawskim, boho oraz naturalnym stylem wnętrza. Materiał 100% bawełna Kolor Kremowa Właściwości Eleganckie jednolite wykończenie Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40 °C - 60 °C (zgodnie z metką producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj środka piorącego odpowiedniego dla materiału i kolorów pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania według wybranej wersji Pościel 135 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 135 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 80 x 80 cm Pościel 155 x 220 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 155 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 80 x 80 cm Pościel 200 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 200 x 200 cm | 2 szt. poszewki na poduszkę 80 x 80 cm
| Materiał | Bawełna, Muślin |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 80 x 80 cm | 155 x 220 cm, 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 2 szt 80 x 80 cm | 200 x 200 cm, 80 x 80 cm | 155 x 220 cm |
| Gramatura | 145 g/m2 |
| Rozmiar kołdry | 135 x 200 cm, 200 x 200 cm, 155 x 220 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 60 °C |
| Pora roku | Lato, Całoroczne |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy |
| Rozmiar poduszki | 80 x 80 cm |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 0,7 kg |

Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
W gwiazdy, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie