


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 265,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kołdra Aloe Vera, której tkanina z mikrowłókna zawiera wyciąg z Aloe vera, który ma działanie zmiękczające skórę. Kołdry są odpowiednie dla alergików dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości włókien rurkowych oraz dzięki łatwemu utrzymaniu.
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Zimowa |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 1300 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |



140×200 cm
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

200×220 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie



Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


220×240 cm
W magazynie

220×240 cm
W magazynie



Łóżko dwuosobowe
W magazynie




220×240 cm
W magazynie

Bawełniana
W magazynie


Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie