




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Rodzaj | Zabawowy |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester/polipropylen |
| Długość włosia | 14 mm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Waga | 4.08 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Clown |
| Wzór | Strukturalny |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 243200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 50% poliester/50% polipropylen |
| Kolor | Beżowy/kolorowy |
| Producent | Universal |

Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie
⌀ 78 cm, jutowa
W magazynie



Jutowa
W magazynie

⌀ 120 cm, klasyczna, prostokąt

Okrągła, naturalna
W magazynie
Naturalna
W magazynie

Dla dziewczynek, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, sztukowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie


120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Prostokąt
W magazynie




Okrągła
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Jutowa
W magazynie

Okrągła
W magazynie
Naturalna
W magazynie

Naturalna
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie