



Wymiary 49×46 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 454,01 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielona drewniana szafka nocna Marckeric Miranda
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 49 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Rodzaj | Z szufladami |
| Kraj pochodzenia | BR |
| Wysokość nóg | 7.6 cm |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 9 kg |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Materiał uchwytów | Metal |
| Kolekcja | Miranda |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny/romantyczny/rustykalny |
| Jakość | Basic |
| Powłoka szuflad | Lakierowanie |
| Materiał szuflady | Sosna lita/MDF |
| Właściwości | Z szufladami |
| Kolor nóg | Zielony |
| Materiał nóg | Lite drewno sosnowe |
| Powłoka | Woskowanie/lakierowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Sosna |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Materiał blatu | Lite drewno |
| Kolor | Naturalny/zielony |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Marckeric |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Jedyną rzeczą, która mi się nie podobała, było to, że montaż wydawał mi się trochę skomplikowany. Poza tym wszystko super: jakość, design, stosunek jakości do ceny.
Cena stolika jest wygórowana, oczekiwałabym wyższej jakości. W trzech miejscach widoczne są "otarcia", umiejscowione w sposób rzucający się w oczy.
Stolik jest krzywy po złożeniu, szuflady nie pasują. Mąż był z tego powodu nieszczęśliwy.
Produkt był dość wysokiej jakości.
Jak dla kobiety, trochę mało czytelny opis dot. regulacji szuflad
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

54×54 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
48×42 cm, olchowa
W magazynie
52×44 cm, matowa
W magazynie
Z szufladą, dębowa


Drewniana
Dostawa gratis
31×44 cm, matowa
W magazynie
51×45 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
55×30 cm, z szufladą, matowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro
W magazynie
Z szufladą, drewniana
W magazynie
Z szufladą, drewniana, metalowa
W magazynie
Z szufladą, drewniana, nowoczesna
W magazynie
42×42 cm, drewniana
W magazynie
48×42 cm, drewniana, sosnowa
W magazynie
Z szufladą, drewniana
W magazynie
50×45 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
55×40 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
42×42 cm, drewniana, sosnowa
W magazynie
47×54 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą
W magazynie
53×51 cm, dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis
50×45 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Z szufladą
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Z szufladą, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×42 cm, dębowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie