





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Posiada wygodną rękojeść z utwardzonego drewna jesionowego oraz masywne ostrze o profilu w kształcie litery „V”, zapewniającym doskonałą ostrość. Nóż został wykuty z wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej. Gwarancja 5- letnia.
| Zestawy | Sztukowe |
|---|---|
| Rodzaj | Krajalnicze |
| Kolor | Biała |
| Materiał | Stal, Stal nierdzewna |
| Długość | 33 cm |
| Długość ostrza | 20 cm |
| Rozmiar | 20 cm |
| Waga | 0,16 kg |
| Zmywarka | Nie |
| Producent | Tescoma |

Stalowa
W magazynie

Stalowa, stal nierdzewna
W magazynie

Ceramiczna, uniwersalna
W magazynie
Stalowa, stal nierdzewna, sztukowa
W magazynie
Stalowa
W magazynie
Do ziół
W magazynie
Stalowa, do pieczywa, stal nierdzewna
W magazynie
Stojak, uniwersalna, sztukowa
W magazynie
Stalowa, stojak, do pieczywa
W magazynieDostawa gratis
Zestawy, stojak, uniwersalna
W magazynie
Stalowa, stojak, do pieczywa
W magazynieDostawa gratis
Do ziół
W magazynie
Japońska, stalowa, stojak
W magazynieDostawa gratis



Zestawy, stojak, uniwersalna
W magazynie

Zestawy, stalowa, stojak
W magazynie
Stalowa, stojak, do pieczywa
W magazynieDostawa gratis

Japońska, stalowa, do pieczywa
W magazynie
Ceramiczna, uniwersalna, sztukowa
W magazynieDostawa gratis
Stalowa, stal nierdzewna
W magazynie

Ceramiczna, uniwersalna, sztukowa
W magazynieDostawa gratis


Stalowa, stal nierdzewna
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie