Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 29.04.2026 - 142,79 zł
- 19.04.2026 - 142,79 zł
- 23.01.2026 - 137,7 zł
- 16.01.2026 - 140,94 zł
- 28.11.2025 - 129,6 zł
- 14.11.2025 - 137,7 zł
- 7.11.2025 - 145,8 zł
- 28.10.2025 - 162 zł
- 25.10.2025 - 139,32 zł
- 20.10.2025 - 162 zł
- 14.10.2025 - 139 zł
- 7.10.2025 - 162 zł
- 3.10.2025 - 139 zł
- 1.10.2025 - 162 zł
- 30.09.2025 - 130 zł
- 26.09.2025 - 139 zł
- 16.09.2025 - 162 zł
- 12.09.2025 - 139 zł
- 29.08.2025 - 162 zł
- 24.08.2025 - 139 zł
- 19.08.2025 - 162 zł
- 15.08.2025 - 139 zł
- 30.07.2025 - 162 zł
- 25.07.2025 - 139 zł
- 15.07.2025 - 162 zł
- 11.07.2025 - 139 zł
- 26.06.2025 - 162 zł
- 23.06.2025 - 134 zł
- 20.06.2025 - 138 zł
- 10.06.2025 - 137,7 zł
- 6.06.2025 - 138 zł
- 27.05.2025 - 137,7 zł
- 23.05.2025 - 138 zł
- 20.05.2025 - 137,7 zł
- 16.05.2025 - 138 zł
- 9.05.2025 - 139 zł
- 2.05.2025 - 162 zł
- 30.04.2025 - 154 zł
- 25.04.2025 - 131 zł
- 15.04.2025 - 154 zł
- 10.04.2025 - 132 zł
Opis produktu
Zielony/szary bambusowy dywan 75x175 cm – Casa Selección
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Szara |
| Rodzaj | Chodnik |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Bambus |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Chodnik |
| Waga | 2.133 kg |
| Długość | 175 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Kolekcja | Bamboo |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Boho/skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | PVC/polipropylen/filc |
| Producent | Casa Selección |
Recenzje
Opinie użytkowników
Bardzo ładne, niezwykły kolor, wygląda o wiele lepiej w rzeczywistości. Bardzo dobry materiał.
Otrzymałem dokładnie to, co było widoczne na zdjęciu.
Polecamy

Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan z juty prostokątny, 120 x 170 cm, pleciony
Do pokoju, jutowa, nowoczesna
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Karia Abstract, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie






























































