

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw Classic jest bardziej odpowiedni na letnie miesiące. Kołdry są lekkie i przewiewne. Materiał wierzchni wykonany jest w 100% z bawełny, jest bardzo przyjemny w dotyku i doskonale przepuszcza powietrze. Wypełnienie stanowi włókno koniugowane. Kołdra jest zmywalna i nie wymaga użycia poszewki.Gramatura wypełnienia poduszki: 200 gGramatura wypełnienia kołdry: 560 g
| Kolor | Pomarańczowa |
|---|---|
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% bawełna |
| Materiał wypełnienia | 100% kuleczki poliestrowe |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |






















Wysokość, średnica
W magazynie

Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie


Średnica
W magazynie






Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie