





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 154,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw Classic jest bardziej odpowiedni na letnie miesiące. Kołdry są lekkie i przewiewne. Materiał wierzchni wykonany jest 100% z bawełny, jest bardzo przyjemny w dotyku i doskonale przepuszcza powietrze. Wypełnienie stanowi włókno koniugowane. Kołdrę można prać i nie wymaga użycia poszewki. Gramatura wypełnienia poduszki: 200 g Gramatura wypełnienia kołdry: 560 g Zalecana temperatura prania według kolorów 40°C, pranie bez wybielaczy, bez chemicznych środków czyszczących.
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% bawełna |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Stanex |
Opinie użytkowników
Lekka letnia kołdra. Piękny wzór, przyjemna dla ciała. Zachowuje kształt podczas prania.
Praktyczne, przyjemne do letniego użytku lub podczas wizyt. Polecam. Zadowolenie.






















Wysokość, średnica
W magazynie

Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie

Średnica
W magazynie







Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie