



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 164,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Optymalny zestaw całoroczny Bella Aloe vera to idealny produkt do użytku przez cały rok. Waga wypełnienia kołdry wynosi 200 g/m2, a wypełnienia poduszki ok. 1000 g, co zapewnia absolutnie optymalny klimat do snu i odpoczynku przez cały rok. Aloe Vera ma udowodnione korzystne działanie. Ekstrakty z rośliny Aloe Vera mają pozytywny wpływ na ludzkie ciało i zdrowie, w szczególności łagodzą bóle mięśni i stawów, a także mają działanie antybakteryjne. Doskonała jakość, eleganckie przeszycia. Bella optimal wykonana jest z delikatnej 100% tkaniny poliestrowej zawierającej setki mikrowłókien. Są one uzupełnione mikrokomorami wypełnionymi powietrzem, które działają jako element termoregulacyjny w tkaninie, dzięki czemu tkanina ogrzewa się w zimnych warunkach i skutecznie odprowadza parę wodną i ciepło z dala od ludzkiego ciała w ciepłych warunkach. Dzięki swojej wytrzymałości tkanina zapewnia długą żywotność. Ze względu na skład materiału, kołdra ma działanie antybakteryjne i jest również odpowiednia dla alergików. Poduszka jest w części wierzchniej podłożona runem poliestrowym i przeszyta. Wypełnienie wykonane jest z pustych włókien uformowanych w kępki, które nadają poduszce miękkość i sprężystość. Kołdra zawiera puste włókna poliestrowe w wypełnieniu, które wraz z tkaniną z mikrowłókna nadają jej zwiększoną lekkość, przyjemne ciepło i wysoką przewiewność. Kołdra nadaje się do użytku przez cały rok. Zalety poduszki: · optymalne podparcie głowy · wysoka oddychalność · odprowadzanie potu · właściwości antybakteryjne i antyalergiczne · wypełnienie: 100% kulki poliestrowe · długa żywotność Zalety kołdry: · działanie termoregulacyjne · ogrzewa zimą, chłodzi latem · antybakteryjna i neutralna dla alergików · można prać w temperaturze do 60°C, suszyć w suszarce bębnowej · długa żywotność
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% kuleczki poliestrowe |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezonowość kołdry | Całoroczna |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 1000 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |















Wysokość, średnica
W magazynie


Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie






Średnica
W magazynie







140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie