







Wymiary 43×100×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw dwóch stolików konferencyjnych nada elegancki, industrialny wygląd każdej nowoczesnej przestrzeni, niezależnie od tego, czy jest to ruchliwe biuro firmy, czy dom. Prostokątny blat wykonany jest z płyty MDF pokrytej naturalną okleiną w kolorze dębu. Stolik nadaje się do odłożenia kawy, czasopism lub wyeksponowania przedmiotów dekoracyjnych. Charakterystyczną cechą jest solidna metalowa podstawa w klasycznym czarnym kolorze. Dostarczany w stanie rozmontowanym.Parametry techniczne: wymiary większego stolika (szer. x wys. x gł.): 100 x 43 x 60 cm wysokość od podłogi: 39 cm materiał: MDF + fornir + metal waga: 20 kg grubość blatu: 2,5 cm
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Retro |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Zestawy | Tak |
| Materiał blatu | Metal |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Na kółkach | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | MDF + metal |
| Waga | 20 kg |
| Producent | Autronic |

Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie