








Wymiary 39×100×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny z prostokątnym blatem w kolorze szarym jest ręcznie wykonany z wytrzymałej płyty MDF z ozdobną krawędzią w dekorze dzikiego dębu. Stolik zapewnia dużą powierzchnię, którą docenisz podczas spotkań biznesowych lub nieformalnych spotkań z przyjaciółmi. Industrialny styl podkreśli atmosferę każdego pomieszczenia. Metalowa podstawa na obwodzie zapewnia solidność i stabilność. Dostarczany w stanie rozmontowanym.Parametry techniczne: wymiary (szer. x wys. x gł.): 100 x 39 x 60 cm waga: 13 kg wysokość: 33 cm grubość blatu: 4 cm materiał: MDF + metalDostępne wymiary: większy prostokątny (100 x 39 x 60 cm) mniejszy kwadratowy (53 x 30 x 53 cm)
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe, Prostokątne |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Szara |
| Styl | Industrialny |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Na kółkach | Tak |
| Materiał | MDF + metal |
| Waga | 13 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie