


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 304,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bezdotykowy kosz na śmieci Brilanz Senzo w praktycznym połączeniu stali nierdzewnej i czarnego plastiku. Worek na śmieci umieszcza się w koszu na pierścieniu zabezpieczającym. Kosz na śmieci nie posiada wewnętrznego pojemnika z tworzywa sztucznego. Większość koszy na śmieci wymaga obsługi ręcznej lub nożnej, natomiast ten nowy kosz na śmieci z czujnikiem jest bezdotykowy. Pokrywa kosza otwiera się/zamyka automatycznie, co zwiększa higieniczność i praktyczność produktu. Produkt działa na zasadzie fotoelektrycznej, jest bardzo niezawodny, wydajny i energooszczędny.
| Szerokość: | 32 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna, Plastik |
|---|---|
| Otwieranie | Z wieczkiem |
| Rodzaj zamknięcia | Nożne, Bezdotykowy |
| Kształt | Kwadratowe |
| Rodzaj | Na odpady mieszane |
| Objętość | 25-50 litrów, Ponad 50 litrów |
| Waga | 2,9 kg |
| Producent | Brilanz |
Opinie użytkowników
doskonały rozmiar i łatwa obsługa
Recenzja w języku słowackim została podana jako "Super". W języku polskim tłumaczenie tej recenzji będzie brzmiało: "Świetnie"

76×94×38 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
41 cm, ⌀ 24 cm, okrągła, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynie
Plastikowy, z wieczkiem, sortowanie odpadów
W magazynieDostawa gratis
74×44×31 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
61×25×25 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis

69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
Plastikowy, z wieczkiem, sortowanie odpadów
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, z wieczkiem
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie