









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 122,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Leżak plażowy nadaje się do relaksu w ogrodzie, na działce lub przy basenie. Ma metalową konstrukcję z plastikowymi dodatkami i jest dostarczany z tekstylnymi wypełnieniami. Leżak można ustawić w dwóch pozycjach: siedzącej i leżącej. Z pozycji siedzącej wystarczy przenieść ciężar ciała do tyłu, a leżak przechyli się do pozycji poziomej, zachowując swój kształt.
| Szerokość: | 142 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Rodzaj konstrukcji | Regulowane |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Materiał tekstylny + metal |
| Nośność | 100 kg |
| Producent | Happy Green |
Opinie użytkowników
Wygodna w każdym miejscu
Zręczność i komfort.

26×62×100 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, bujana
W magazynie
Z kółkami
W magazynie

190×73 cm, składana, regulowana
W magazynie
27×60×118 cm
W magazynieDostawa gratis
29×53×123 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
190×73 cm, składana, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Z kółkami
W magazynie
Drewniana, składana, regulowana
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Składana, regulowana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×67×158 cm, składana, z daszkiem
W magazynie
61×20×125 cm
W magazynieDostawa gratis

34×57×200 cm, drewniana, z kółkami
W magazynie
70×20×78 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie