









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Orchid Paradise naszej marki 4Home o przedłużonej długości wniesie do sypialni odrobinę egzotycznej elegancji. Delikatny wzór różowych i białych orchidei, uzupełniony niebieskimi liśćmi i kolibrami, tworzy harmonijne połączenie, które rozjaśni wnętrze. Pościel wykonana 100% z bawełny jest miękka, oddychająca i przyjemna w dotyku, gwarantując komfortowy sen przez cały rok. Wysokiej jakości materiał zachowuje trwałość kolorów i wytrzymałość nawet po wielokrotnym praniu. Wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę i zapewnia, że kołdra i poduszka zawsze pozostają na swoim miejscu. Dzięki subtelnemu romantycznemu motywowi i jasnemu tłu, pościel z łatwością harmonizuje z różnymi stylami sypialni i wprowadza lekką i świeżą atmosferę do przestrzeni. Najważniejsze cechy produktu: elegancki design z kwiatowym wzorem i kolibrami 100% bawełny dla maksymalnego komfortu i oddychalności przyjemny, przyjazny dla skóry materiał zapięcie na zamek błyskawiczny długa żywotność i trwałość kolorów Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 × 220 cm 1x poszewka na poduszkę 70 × 90 cm Parametry i specyfikacje: konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, suszyć w suszarce bębnowej
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
niewłaściwie uszyte – krzywy materiał
Piękne, mają metalowy zamek.
100% Bawełna
szybka dostawa, cena

Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, w paski, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W paski, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie