






Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Miękka pościel bawełniana z uroczym motywem zwierząt leśnych dzięki neutralnej pastelowej kolorystyce będzie uniwersalnym dodatkiem do każdego dziecięcego pokoju i zapewni komfortowy sen.Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Pościel jest taka sama po obu stronach i posiada praktyczny suwak.Poczuj urok nordyckiej kolekcji tekstyliów domowych, która w szczególny sposób czerpie inspirację z popularnego skandynawskiego wzornictwa i doda harmonii skandynawskiego życia do Twojego domu. W kolekcji Nordic każdy znajdzie coś dla siebie: delikatne pastelowe kolory, neutralne dopasowanie kolorów, motywy naturalne i zwierzęce czy charakterystyczne i tradycyjne wzory folklorystyczne.Komplet zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
dobrze się pod nimi śpi
Produkt spełnił moje oczekiwania.
Wysokiej jakości bawełna
Super jakość, piękny wzór
piękne bawełniane pościele i to jeszcze w promocji. mogą być zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych

Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
90×200 cm, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie