






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wnieś radość i magię do pokoju swojego dziecka dzięki uroczej pościeli! Pościel Elephant jest idealna dla małych dzieci, które kochają zwierzęta i bajkowe motywy. Dzięki delikatnym pastelowym kolorom i uroczemu wzornictwu stanie się ulubionym elementem w pokoju dziecka. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Możesz więc zasypiać spokojnie wiedząc, że zadbano o komfort Twojego dziecka w najdrobniejszych szczegółach. Pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 40 x 60 cm 1x poszwa na kołdrę 100 x 135 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Również towar od 21.10.2025 do tej pory nie dotarł z powodu błędu firmy kurierskiej Packeta, mimo wielokrotnych reklamacji!
Jeszcze nie mamy doświadczenia. Produkt bardzo nam się spodobał. Na pewno polecę go innym.
Przyjemne, urocze, jakościowy materiał
Niczego
piękna pościel

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie