

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 223,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Seria Aloe Vera – nadaje się do całorocznego użytkowania. Kołdra składa się z dwóch warstw pustych włókien, pomiędzy którymi powstaje kieszeń powietrzna. Dzięki temu zapewnia przyjemne ciepło, a jednocześnie lekkość. Poszewka wykonana jest z przyjemnego mikrowłókna poliestrowego z wyciągiem z rośliny Aloe Vera. Wysokiej jakości poszewka z mikrowłókna jest miękka i oddychająca, przyjemna dla skóry. Te lekkie, przewiewne włókna mają dobre właściwości izolacyjne i tworzą środowisko nieprzyjazne dla rozwoju roztoczy. Dzięki zastosowanym materiałom wszystkie nasze poduszki i koce są odpowiednie dla alergików oraz osób o problemowej lub wrażliwej skórze. Każda poduszka posiada z jednej strony zamek błyskawiczny, który umożliwia dodanie lub usunięcie wypełnienia poduszki. Wysokiej jakości poszewka z mikrowłókna jest miękka i oddychająca, przyjemna dla skóry. Aloe Vera ma korzystny wpływ na ludzką skórę, łagodzi bóle stawów i mięśni. Podczas użytkowania stopniowo uwalnia ekstrakty ze swoich włókien, które mają silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu bezpiecznie niszczą bakterie i roztocza. Gramatura wypełnienia poduszki: 1000 g Gramatura wypełnienia kołdry: 840 g
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | 100% kuleczki poliestrowe |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezonowość kołdry | Całoroczna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Stanex |









Wysokość, średnica
W magazynie
Średnica
W magazynie
Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie






















Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie