









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Orchid Paradise naszej marki 4Home wniesie do sypialni odrobinę egzotycznej elegancji. Delikatny wzór różowych i białych orchidei, uzupełniony niebieskimi liśćmi i kolibrami, tworzy harmonijne połączenie, które rozjaśni wnętrze. Pościel wykonana 100% z bawełny jest miękka, oddychająca i przyjemna w dotyku, gwarantując komfortowy sen przez cały rok. Wysokiej jakości materiał zachowuje trwałość kolorów i wytrzymałość nawet po wielokrotnym praniu. Wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę i zapewnia, że kołdra i poduszka zawsze pozostają na swoim miejscu. Dzięki subtelnemu romantycznemu motywowi i jasnemu tłu, pościel z łatwością harmonizuje z różnymi stylami sypialni i wprowadza lekką i świeżą atmosferę do przestrzeni. Najważniejsze cechy produktu: elegancki design z kwiatowym wzorem i kolibrami 100% bawełny dla maksymalnego komfortu i oddychalności przyjemny, przyjazny dla skóry materiał zapięcie na zamek błyskawiczny długa żywotność i trwałość kolorów Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Parametry i specyfikacje: konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, można suszyć w suszarce
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
jakość, miękkość
Towar miał dobrą cenę po obniżce. Pościel miała ładny wzór.
Zadowolona, towar wysokiej jakości
Piękna bawełniana pościel, naprawdę wysokiej jakości produkt.

Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie


Hipoalergiczna, klinowa, jednokolorowa
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie