





Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Jasmine Love marki 4Home to idealny dodatek dla wszystkich, którzy pragną harmonii, elegancji i komfortu podczas snu. Delikatny motyw kwiatów jaśminu na beżowym tle wygląda czysto i naturalnie, a druga strona w paski nadaje sypialni nowoczesny i przestronny wygląd. Dzięki dwustronnemu wykonaniu można łatwo zmieniać styl pościeli w zależności od aktualnego nastroju i za każdym razem tworzyć inną atmosferę. Pościel jest uszyta z wysokiej jakości 100% bawełny, która zapewnia naturalną miękkość, oddychalność i przyjemny kontakt ze skórą. Bawełna doskonale reguluje temperaturę ciała i nadaje się do całorocznego użytku. Pościel zachowuje swoje kolory nawet po wielokrotnym praniu, a dzięki naturalnemu składowi jest odpowiednia również dla osób o wrażliwej skórze lub alergików. Dzięki certyfikatowi OEKO-TEX Standard 100 masz dodatkową pewność, że materiał spełnia surowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa dla zdrowia. Zestaw zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 140 x 200 cm i poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm, czyli standardowy rozmiar dla łóżka pojedynczego. Pościel jest wyposażona w praktyczny zamek błyskawiczny, który oszczędza czas podczas ściągania i zapewnia, że pościel zawsze pozostaje na swoim miejscu. Zaleca się pranie w temperaturze 40°C, pościel można suszyć w suszarce, a dla uzyskania idealnego wyglądu prasować w średniej temperaturze. Główne zalety produktu: delikatny wzór kwiatowy z jaśminem wprowadza do sypialni spokój i elegancję dwustronne wykonanie z kwiatami i paskami dla zróżnicowanego wyglądu 100% bawełna zapewnia komfortowy sen przez cały rok zamknięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie i zapewnia wygodę użytkowania odpowiednie również dla alergików, nieszkodliwe dla zdrowia dzięki certyfikatowi OEKO-TEX Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Paski |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Jestem zadowolona
Piękna pościel i bardzo przyjemny materiał. Dziękuję.
Piękna pościel.
Jakość.
Wysokiej jakości.

W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie