








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odkryj magię zimowych nocy z naszą bawełnianą pościelą Christmas Holly, która idealnie wkomponuje się w świąteczny wystrój i stworzy odpowiednią świąteczną atmosferę w Twojej sypialni. Poduszka i poszwa na kołdrę są ozdobione świątecznymi wieńcami, nadając pościeli stylowy i harmonijny wygląd. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort, przyjemne uczucie w dotyku i łatwą konserwację. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach i jest zapinana na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
piękne

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie