





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zewnętrzny suszarka na 4 ramiona z pewnością zostanie doceniona nie tylko w miesiącach letnich, kiedy można ją umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie. Do podłoża mocuje się ją za pomocą uchwytu do gruntu, który znajduje się w zestawie. W opakowaniu znajduje się również pasek mocujący ramiona w pozycji złożonej, pokrowiec ochronny na zamek błyskawiczny oraz opakowanie na klamerki. Duża powierzchnia suszenia do 60 m² pozwala na rozwieszenie prania z nawet 5 cykli prania jednocześnie. Ramiona są trwale przymocowane do głównej belki i nie można ich obracać względem niej. Całą suszarkę można obracać wokół kołka wbitego w ziemię i zabetonowanego w podłożu. Wymiary suszarki: 190 x 190 x 187 cm. Przekątna: 254 cm.
| Szerokość: | 190 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 187 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne + aluminium |
| Rozmiar | L |
| Waga | 2,2 kg |
| Producent | Brilanz |
Opinie użytkowników
Wszystko w porządku, ponieważ jest doskonały.
bez zastrzeżeń
Doskonały i spełnia cel oraz oczekiwania.

Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie