





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten zestaw trzech stolików konferencyjnych, dzięki swojej industrialnej estetyce, wzbogaci każde pomieszczenie i bez problemu wkomponuje się w saloniki biurowe, sale konferencyjne lub salon. Ich kwadratowy blat z MDF, ozdobiony intensywnym dekorem orzecha, kontrastuje z obwodową metalową podstawą w kolorze czarnym. Stolik został zaprojektowany z myślą o firmach poszukujących mebli, które dostosują się do ich stale zmieniających się potrzeb. Dzięki praktycznym wymiarom można go łatwo przenosić, dzięki czemu może służyć codziennie do innych celów. Dostarczany w stanie rozłożonym.Parametry techniczne: wymiary największego stolka (szer. x wys. x gł.): 60 x 50 x 60 cm waga: 13 kg materiał: MDF + metal
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Styl | Industrialny |
| Zestawy | Tak |
| Materiał blatu | Metal |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Na kółkach | Tak |
| Dekor | Orzech |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Materiał | MDF + metal |
| Waga | 13 kg |
| Producent | Autronic |

Metalowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie