



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elastyczna metalowa suszarka wieżowa jest doskonałym pomocnikiem podczas suszenia prania. Posiada uchwyty na ramiona, a obrotowe kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie. Dzięki środkowemu przegubowi można otworzyć połowę suszarki. Idealna do prysznica. Po użyciu można ją łatwo złożyć i przechowywać. Specyfikacja: wymiary po rozłożeniu (szer. x gł. x wys.): 68 x 68 x 160 cm wymiary po złożeniu (szer. x gł. x wys.): 68 x 4 x 155 cm powierzchnia suszenia 40 metrów w małej przestrzeni mieści się nawet w kabinie prysznicowej elastyczne zastosowanie dzięki specjalnemu przegubowi konstrukcja metalowa + dodatki z tworzywa sztucznego
| Szerokość: | 68 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 68 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Składanie | Składany |
| Kolor | Szara |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, metal |
| Rozmiar | L |
| Waga | 4,2 kg |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Świetny do małego mieszkania, mieści się w kabinie prysznicowej, bardzo dobrą opcją jest możliwość używania tylko połowy.
Składany, wysokiej jakości, piękny
Doskonały wybór. Używam go już ponad pół roku 2-3 razy w tygodniu i przez ten czas nie miałam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Także dostawa do domu przebiegła bez problemów.
Świetna suszarka do bielizny. Jakościowa, praktyczna, piękna. Metaliczny szary i turkusowy pięknie ze sobą współgrają i w złożonym stanie suszarka nie przyciąga uwagi. Metalowe rurki, z których suszarka jest wykonana, są cienkie i wytrzymałe. Bardzo dobrej jakości kółka - łatwo się przesuwają.
Nic nie ma
Eleganckie wykonanie. Kompaktowy - zarówno w rozłożonym jak i złożonym stanie. Często użytkowany.

Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie