

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Suszarka zewnętrzna o powierzchni suszenia 40 m, 3 ramiona, bardzo solidna stalowa konstrukcja. Sznur dostępny w dwóch kolorach - białym i szarym. W zestawie znajduje się uchwyt do mocowania do ziemi. Suszarka ma pojemność około 3 pralek. Średnica dolnej części metalowego pręta wynosi 3,2 cm, średnica pręta ramienia 1,9 cm. Średnica rozłożonych ram suszarki wynosi 225 cm.
| Szerokość: | 225 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 194 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Składanie | Składany |
| Kolor | Szara |
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
| Materiał | Stal |
| Waga | 2,6 kg |
| Producent | Brilanz |
Opinie użytkowników
Miałam inne wyobrażenie o solidności suszarki. Ale nie będę sceptyczna, czas pokaże.
Jest masywniejszy niż ten, który mieliśmy do tej pory, ma poprzeczne uchwyty ramion, co zwiększa jego masywność. 3 ramiona nam wystarczą. Można go ustawić wysoko lub skrócić wysokość o połowę. Nam wystarczyła też niższa wysokość.

Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie