
Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 160x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
160×200 cm, medyczna, średnio twarda, piana HR
2259 zł

Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, medyczna, średnio twarda, piana HR
1459 zł

Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
140×200 cm, medyczna, średnio twarda, piana HR
2099 zł

Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 200x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
200×200 cm, medyczna, średnio twarda, piana HR
2649 zł

Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
180×200 cm, medyczna, średnio twarda, piana HR
3099 zł
Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 160x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
Wymiary 160×200 cm
Wybrany wariant:Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 160x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
Historia cen
- 13.05.2026 - 2259 zł
- 17.10.2025 - 1735 zł
- 26.09.2025 - 1716 zł
- 16.09.2025 - 2019 zł
- 12.09.2025 - 1736 zł
- 29.08.2025 - 2019 zł
- 24.08.2025 - 1736 zł
- 19.08.2025 - 2019 zł
- 6.06.2025 - 1736 zł
- 16.05.2025 - 1716 zł
- 9.05.2025 - 1796 zł
- 2.05.2025 - 2019 zł
- 30.04.2025 - 1919 zł
- 25.04.2025 - 1631 zł
- 22.04.2025 - 1919 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Materac Memory Luna łączy mocne podparcie sprężyn kieszeniowych z wygodną warstwą pianki z pamięcią kształtu i zimnej pianki po każdej stronie. Efektem tego połączenia jest materac, który dostosowuje się do każdej krągłości ciała dzięki adaptacyjnym strefom, zapewniając stabilne podparcie i wentylację. Górna warstwa pianki z pamięcią kształtu reaguje na ciepło ciała i nacisk, aby zmniejszyć napięcie w ramionach, plecach i biodrach. Jej delikatne działanie przeciwwstrząsowe sprawia, że idealnie nadaje się do zapobiegania powstawaniu pęcherzy i odleżyn. Dolna warstwa zimnej pianki zapewnia niezbędną jędrność i przewiewność i sprawia, że materac będzie Ci służył przez długi czas. Sprężyny kieszeniowe zapewniają doskonałe podparcie ciała. Każda sprężyna reaguje niezależnie, co zapewnia lepsze rozłożenie ciężaru i minimalizuje przenoszenie ruchów. Dlatego materac jest idealny dla par, które będą cieszyć się bardziej spokojnym i wygodnym snem. Boczne perforacje zapewniają lepszy przepływ powietrza, co znacznie zwiększa jego możliwości wentylacyjne. W połączeniu ze sprężynami zapobiega to zbieraniu się wilgoci, powstawaniu pleśni zapewniając higieniczne miejsce do spania. Pokrowiec materaca jest zdejmowany, a dzięki zawartości srebra jest hipoalergiczny i antybakteryjny. Ponadto właściwości termoregulacyjne pomagają utrzymać stałą temperaturę ciała podczas snu. Materac nadmiar ciepła, a tym samym zapobiega przegrzaniu i poceniu się. Z kolei w zimnych miesiącach zapobiega utracie ciepła. Materac został wyprodukowany w Czechach, jest pakowany próżniowo i posiada certyfikat OEKO-TEX®. Warto wiedzieć: materac jest pakowany próżniowo, dlatego ważne jest, aby rozpakować go przed użyciem i pozostawić płasko na gładkiej powierzchni przez co najmniej 24 godziny. Aby zachować optymalny stan materaca, należy go rozpakować w ciągu tygodnia od otrzymania i regularnie obracać. Wymiary materaca mogą się różnić w granicach +/- 2 cm.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Wypełnienie | Piana HR, Leniwa piana |
|---|---|
| Z zdejmowaną powłoką | Tak |
| Medyczne | Tak |
| Twardość | Średnio twarde |
| Dopuszczalne obciążenie | Mniej niż 120 kg |
| Kolor | Biała |
| Gęstość zimnej pianki | 33 kg/m³ |
| Gęstość pianki z pamięcią kształtu | 40 kg/m³ |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Rodzaj stelaża | Odpowiedni do stelaży drabinkowych |
| Sposób dostawy materaca | Zwinięty w rulon |
| Wysokość rdzenia materaca | 12.5 cm |
| Grubość | 21 cm |
| Przeznaczenie materaca | Materac dla par |
| Pozycja spania | Na brzuchu/na plecach/zmiany pozycji/na boku |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 30 kg |
| Rozmiar | 160x200 |
| Długość | 200 cm |
| Właściwości materaca | Termoregulacyjny/antyalergiczny/zdejmowany pokrowiec/strefowy |
| Typ materaca | Sprężynowy |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Memory Luna |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 320 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C |
| Producent | Bonami Selection |
Polecamy

Materac kokosowy COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Ochrona materaca: W TYM ochraniacz na materac
180×200 cm, pianka PUR, 7
W magazynie
Materac kieszeniowy Hardjo 140x200
19×140×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy MASS COMFORT 21cm 120 x 200 cm Ochrona materaca: W TYM ochraniacz na materac
120×200 cm, pianka PUR, 7
W magazynie
Materac bonellowy Sable 130x200
17×130×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac bonellowy Sable 110x200
110×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac bonellowy Sable 140x190
140×190 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac hybrydowy Murky 160x200
160×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac bonellowy Sable 140x200
140×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Vexon 160x200
160×19 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Umber 200x200
20×200×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Hardin 160x200
21×160×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac bonellowy Sable 160x200
17×160×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac multipocket Mello 180x200
180×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Vexon 140x200
140×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac hybrydowy Chynni 160x200
22×160×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Nigra 140x200
140×200 cm, sprężynowa, składana
W magazynie
Materac bonellowy Sable 90x200
17×90×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac multipocket Dreams 160x200
20×160×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac bonellowy Sable 120x200
17×120×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac hybrydowy Murky 140x200
22×140×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac multipocket Mello 160x200
22×160×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Wygodny materac 90x200 cm G8-H51
90×200 cm, sprężynowa, 3
W magazynie
Materac kieszeniowy Lamur 90x180
90×180 cm, sprężynowa, średnio twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Hasan 160x200
18×160×200 cm, sprężynowa, składana
W magazynie
Materac kieszeniowy Hardin 180x200
180×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac bonellowy Sable 180x200
180×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Umber 160x200
160×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac multipocket Mello 90x200
90×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac kieszeniowy Umber 120x200
120×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
Materac hybrydowy Nyko 120x200
20×120×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szafka nocna w dekorze dębu w naturalnym kolorze Farsta – Woodman
12×40 cm, dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis









