
Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5479 zł

Szarobrązowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5479 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5559 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5559 zł

Szare łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5559 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5479 zł
Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
Wymiary 115×180×200 cm
Historia cen
- 30.04.2026 - 5559 zł
- 17.03.2026 - 4447 zł
- 16.03.2026 - 4141 zł
- 13.02.2026 - 4294 zł
- 12.02.2026 - 4384 zł
- 30.01.2026 - 4447 zł
- 16.01.2026 - 4836,33 zł
- 17.10.2025 - 4447 zł
- 7.10.2025 - 4725 zł
- 7.10.2025 - 5559 zł
- 3.10.2025 - 4781 zł
- 23.09.2025 - 4495 zł
- 16.09.2025 - 5289 zł
- 12.09.2025 - 4549 zł
- 3.09.2025 - 5289 zł
- 29.08.2025 - 5679 zł
- 24.08.2025 - 4884 zł
- 19.08.2025 - 5679 zł
- 6.06.2025 - 4884 zł
- 16.05.2025 - 4827 zł
- 9.05.2025 - 5054 zł
- 2.05.2025 - 5679 zł
- 30.04.2025 - 5609 zł
- 25.04.2025 - 4768 zł
- 22.04.2025 - 5609 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko kontynentalne z praktycznym schowkiem, do którego można dostać się podnosząc podstawę z bocznej strony łóżka. W zestawie znajduje się także materac i topper. Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o wyższej trwałości, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Częścią łózka kontynentalnego jest 20-centymetrowy materac ze sprężynami kieszeniowymi oraz 5-centymetrowy topper z pianki PUR, które zapewniają komfort, wyższą powierzchnię do spania i łatwiejsze wstawanie. Sprężyny dopasowują się do ciała i wydłużają żywotność całego łóżka. Pojemnik na pościel o nośności 30 kg pomieści także sezonowe ubrania czy inne rzeczy, których nie masz gdzie przechowywać.
Wymiary
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Rodzaj | Kontynentalne |
| Tapicerka | Materiał |
| Wypełnienie toppera | Molitan (PUR) |
| Rodzaj zagłówka łóżka | Gładki |
| Wypełnienie materaca | Sprężyny kieszeniowe/molitan (PUR) |
| Gęstość pianki pur | 25 kg/m³ |
| Grubość materaca | 20 cm |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 12 cm |
| Liczba nóg | 8 szt. |
| Belka nośna | Nie |
| Wysokość zagłówka | 60 cm |
| Wysokość ramy | 55 cm |
| Nośność | 260 kg |
| Waga | 125 kg |
| Rozmiar | 180x200 |
| Długość | 211 cm |
| Właściwości materaca | Strefowy/termoregulacyjny |
| Twardość | Średnio twardy |
| Typ materaca | Sprężynowy |
| Topper w zestawie | Tak |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyszczenie chemiczne |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Elva |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 440 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Lite drewno bukowe |
| Materac jest częścią zestawu | Tak |
| Akcesoria | Na nóżkach/z zagłówkiem/ze schowkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 60000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Hevia 207.23 |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Kolor | Niebieski |
| Material | Tapicerowane |
| Producent | Bonami Selection |
Polecamy

Łóżko kontynentalne Pillow
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Pillow Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Cozy
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Odette Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Mono Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Laura 140 x 200 cm, dąb Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
147×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, dąb artisan Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Materac Coco Maxi 20 cm
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Łóżko SOFIA 160 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Łóżko SOFIA 160 x 200 cm, dąb artisan Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym, Materac: Bez materaca
165×206 cm, drewniana, nowoczesna
Do wysłania za 4 tygodnie
Łóżko Zoya Lite
Metalowa, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko Auro
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Mono
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne bez wezgłowia
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne Allen
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Auro Low
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Largo
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Odette
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Livv
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Auro Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Laura 140 x 200 cm, dąb Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym, Materac: Bez materaca
147×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Łóżko Opfelia
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne Zen
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Liano
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Simple
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Pure
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Odette 160x200, tkanina WIND 05, stelaż metalowy
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
145×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, dąb sonoma Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Materac Coco Maxi 20 cm
145×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
Łóżko Tapicerowane 160x200 cm ROSSO ze Stelażem i Pojemnikiem Dwuosobowe Boucle Rude
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie












