
Beżowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×164×211 cm, z materacem, tapicerowana, nowoczesna
-8 %4027 zł
4383 zł

Beżowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-8 %4096 zł
4447 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5479 zł

Beżowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
4056 zł

Szarobrązowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×164×211 cm, z materacem, tapicerowana, nowoczesna
5479 zł

Beżowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-7 %4125 zł
4447 zł

Szarobrązowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
-7 %4122 zł
4447 zł

Szare łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×164×211 cm, z materacem, tapicerowana, nowoczesna
-8 %4027 zł
4383 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×184×211 cm, z materacem, tapicerowana, nowoczesna
5559 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×184×211 cm, z materacem, tapicerowana, nowoczesna
5559 zł

Szare łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, ze schowkiem
5559 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne ze schowkiem 160x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×164×211 cm, z materacem, tapicerowana, nowoczesna
5479 zł
Beżowe łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
Wymiary 115×180×200 cm
Historia cen
- 28.05.2026 - 4125 zł
- 17.03.2026 - 4447 zł
- 16.03.2026 - 5559 zł
- 16.01.2026 - 4447 zł
- 16.01.2026 - 4836,33 zł
- 17.10.2025 - 4447 zł
- 7.10.2025 - 4725 zł
- 7.10.2025 - 5559 zł
- 3.10.2025 - 4781 zł
- 23.09.2025 - 4827 zł
- 16.09.2025 - 5679 zł
- 12.09.2025 - 4884 zł
- 11.09.2025 - 4997 zł
- 29.08.2025 - 5679 zł
- 24.08.2025 - 4884 zł
- 19.08.2025 - 5679 zł
- 6.06.2025 - 4884 zł
- 16.05.2025 - 4827 zł
- 9.05.2025 - 5054 zł
- 2.05.2025 - 5679 zł
- 30.04.2025 - 5609 zł
- 25.04.2025 - 4768 zł
- 22.04.2025 - 5609 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko kontynentalne z praktycznym schowkiem, do którego można dostać się podnosząc podstawę z bocznej strony łóżka. W zestawie znajduje się także materac i topper. Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o wyższej trwałości, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Częścią łózka kontynentalnego jest 20-centymetrowy materac ze sprężynami kieszeniowymi oraz 5-centymetrowy topper z pianki PUR, które zapewniają komfort, wyższą powierzchnię do spania i łatwiejsze wstawanie. Sprężyny dopasowują się do ciała i wydłużają żywotność całego łóżka. Pojemnik na pościel o nośności 30 kg pomieści także sezonowe ubrania czy inne rzeczy, których nie masz gdzie przechowywać.
Wymiary
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Rodzaj | Kontynentalne |
| Tapicerka | Materiał |
| Wypełnienie toppera | Molitan (PUR) |
| Wypełnienie materaca | Molitan (PUR)/sprężyny kieszeniowe |
| Grubość materaca | 20 cm |
| Rodzaj zagłówka łóżka | Gładki |
| Gęstość pianki pur | 25 kg/m³ |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 12 cm |
| Liczba nóg | 8 szt. |
| Belka nośna | Nie |
| Wysokość zagłówka | 60 cm |
| Wysokość ramy | 55 cm |
| Nośność | 260 kg |
| Waga | 125 kg |
| Rozmiar | 180x200 |
| Długość | 221 cm |
| Właściwości materaca | Strefowy/termoregulacyjny |
| Twardość | Średnio twardy |
| Typ materaca | Sprężynowy |
| Topper w zestawie | Tak |
| Pielęgnacja | Czyszczenie chemiczne/odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Elva |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 440 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Lite drewno bukowe |
| Materac jest częścią zestawu | Tak |
| Akcesoria | Na nóżkach/z zagłówkiem/ze schowkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 60000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Hevia 207.05 |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Material | Tapicerowane |
| Producent | Bonami Selection |
Polecamy

Łóżko Pillow Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Alba
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Naomi podwyższone 160 x 200 cm, dąb Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
167×205 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Łóżko tapicerowane Marios 160x200 z pojemnikiem - beżowa bukla Quelle 03
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Łóżko Liano
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Livv
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, dąb sonoma Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Łóżko Mono
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko tapicerowane Cloud 160x200 z pojemnikiem - beżowa bukla Quelle 03
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, dąb sonoma Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Łóżko Odette
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Largo
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne Zen
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Galla
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne Pillow
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Pure
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Cozy
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Mono Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Laura 140 x 200 cm, dąb Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym, Materac: Bez materaca
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Łóżko Auro Low
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne Allen
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Opfelia
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne bez wezgłowia
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Simple
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne Mono Conti
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko kontynentalne Cozy
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Colette Low
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Odette Lite
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Auro
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Pillow
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze srebra z połyskiem Genova – Wenko
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie













