
Twardy/średnio twardy piankowy materac 160x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
160×200 cm, medyczna, twarda, średnio miękka
-20 %2543 zł
3179 zł

Twardy/średnio twardy piankowy materac 140x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
140×200 cm, medyczna, średnio twarda, średnio miękka
-20 %2199 zł
2749 zł

Twardy/średnio twardy piankowy materac 200x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
200×200 cm, medyczna, średnio twarda, średnio miękka
-20 %3151 zł
3939 zł

Twardy/średnio twardy piankowy materac 90x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
90×200 cm, medyczna, średnio twarda, średnio miękka
-20 %1583 zł
1979 zł

Twardy/średnio twardy piankowy materac 180x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
180×200 cm, medyczna, średnio twarda, średnio miękka
3189 zł
Twardy/średnio twardy piankowy materac 180x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
Wymiary 180×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2710,65 zł
Historia cen
- 1.05.2026 - 3189 zł
- 29.04.2026 - 3189 zł
- 24.04.2026 - 2710,65 zł
- 21.04.2026 - 3189 zł
- 17.04.2026 - 2710,65 zł
- 28.03.2026 - 3189 zł
- 24.03.2026 - 2919 zł
- 19.03.2026 - 2481,15 zł
- 16.03.2026 - 2919 zł
- 14.02.2026 - 2481,15 zł
- 5.02.2026 - 2919 zł
- 23.01.2026 - 2481,15 zł
- 17.10.2025 - 2335 zł
- 26.09.2025 - 2481 zł
- 16.09.2025 - 2919 zł
- 12.09.2025 - 2510 zł
- 2.09.2025 - 2919 zł
- 29.08.2025 - 3129 zł
- 24.08.2025 - 2691 zł
- 19.08.2025 - 3129 zł
- 6.06.2025 - 2691 zł
- 16.05.2025 - 2659 zł
- 9.05.2025 - 2784 zł
- 2.05.2025 - 3129 zł
- 30.04.2025 - 3119 zł
- 25.04.2025 - 2651 zł
- 22.04.2025 - 3119 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Materac Zen Komfort został zaprojektowany tak, aby łączyć doskonałe podparcie z maksymalnym komfortem. Dzięki trójwarstwowemu rdzeniowi zadowoli zarówno osoby lubiące zarówno twardsze, jak i mniej twarde materace. Dolna warstwa materaca wykonana jest z wytrzymałej pianki HR (zimnej) o wyższej twardości, która jest przeznaczona dla kategorii wagowej 85-130 kg i zapewnia mocne, stabilne podparcie. Druga warstwa jest średnio miękka, zapewnia doskonałą oddychalność i sprężystość i idealnie sprawdzi się do osób o masie ciała od 60 do 85 kg, dzięki miękkiej piance HR o otwartej strukturze komórkowej. Górna warstwa wykonana jest ze specjalnej pianki Latfoam o wysokiej gęstości 60 kg/m³, która przypomina właściwości pianek lateksowych, ale ma wyższą oddychalność i dłuższą trwałość. Ponadto oferuje doskonałe właściwości ortopedyczne i jest delikatna dla ciała. Materac jest umieszczony w oddychającym pokrowcu o wysokiej gramaturze, który zapewnia jeszcze lepsze odprowadzanie wilgoci. Dzięki zawartości srebra w tkaninie, pokrowiec jest naturalnie antybakteryjny, dzięki czemu jest idealny nawet dla alergików. Warto wiedzieć: Materac jest pakowany próżniowo, dlatego ważne jest, aby rozpakować go przed użyciem i pozostawić leżący płasko na gładkiej powierzchni przez co najmniej 24 godziny. Aby utrzymać materac w optymalnym stanie, należy go rozpakować w ciągu tygodnia od otrzymania i regularnie obracać. Wymiary materaca mogą się różnić w granicach +/- 2 cm.
Wymiary
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Wypełnienie | Piana HR |
|---|---|
| Medyczne | Tak |
| Twardość | Średnio twarde, Średnio miękkie |
| Dopuszczalne obciążenie | Mniej niż 120 kg, 121-130 kg |
| Gęstość zimnej pianki | 33 kg/m³ |
| Gęstość pianki hd | 60 kg/m³ |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Rodzaj stelaża | Odpowiedni do stelaży regulowanych/odpowiedni do stelaży drabinkowych/odpowiedni do stelaży klasycznych (lamelowych) |
| Sposób dostawy materaca | Zwinięty w rulon |
| Wysokość rdzenia materaca | 3 cm |
| Grubość | 21 cm |
| Przeznaczenie materaca | Materac dla par |
| Pozycja spania | Na plecach/zmiany pozycji/na brzuchu/na boku |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 29 kg |
| Rozmiar | 180x200 |
| Długość | 200 cm |
| Właściwości materaca | Strefowy/zdejmowany pokrowiec/antyalergiczny |
| Typ materaca | Piankowy |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Zen Comfort |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 320 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C |
| Kolor | Szary/biały |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Materac ze sprężynami kieszeniowymi grub. 22cm SERENITE marki YSMÉE - 140 × 200
Sprężynowa, wysoka (21+ cm)
W magazynieDostawa gratis
Materac ze sprężynami kieszeniowymi grub. 22cm SERENITE marki YSMÉE - 90 × 190
Twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
Materac Actilatex night 140x200cm + zestaw podstawa lózka
140×200 cm, twarda, lateksowa
Dostawa gratis
Materac Actimemo soft 150x200cm + zestaw podstawa lózka
Dostawa gratis
Materac Actimemo form 180x200cm + zestaw podstawa lózka
180×200 cm, twarda
Dostawa gratis
lózka z materacem VITAL SPA 135 x 190 cm Rama lózka Bialy
Twarda
Dostawa gratis
Materac Actilatex form 150x200cm + zestaw podstawa lózka
Twarda, 5
Dostawa gratis
lózka z materacem VITAL POWER RECOVER 135 x 200 cm Rama lózka Czarny
Dostawa gratis
Materac hybrydowy 7-strefowy, ze sprężynami kieszeniowymi i pamięcią kształtu, o grubości 30 cm – 160 × 200 cm - OLIANE marki YSMÉE
7
W magazynieDostawa gratis
Materac wym.: 140 × 190 cm ze sprężynami kieszeniowymi gr. 20 cm – AMBRACIE marki YSMÉE
Miękka
W magazynieDostawa gratis
Materac SOFT 140 x 190 cm + zestaw podstawa lózka
Twarda
Dostawa gratis
Materac SOFT 160 x 200 cm + zestaw podstawa lózka
Twarda
Dostawa gratis
Materac Figaro Baroque
Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Materac Wiskoelastyczny Eco Nature Memory Foam, 160 x 190 cm -Moonia
Twarda, 3, 5
Dostawa gratis
Materac Actilatex zen 160x200cm + zestaw podstawa lózka
160×200 cm
Dostawa gratis
lózka z materacem VITAL SPRING RECOVER 135 x 190 cm Rama lózka Bialy
Dostawa gratis
Materac Actimemo ergo 135x190cm + zestaw podstawa lózka
Twarda, 5
Dostawa gratis
lózka z materacem VITALMEMO BACK 150 x 200 cm Rama lózka Bialy
Dostawa gratis
Materac piankowy visco 100x200 B7-F15
100×200 cm, 3
W magazynie
Materac Aida Baroque
Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Materac 140 x 190 cm, z kieszeniami sprężynowymi, 7 stref komfortu TPE, grubość 28 cm - ONEBIA od PALACIO
Sprężynowa, 7
W magazynieDostawa gratis
Materac Soft 150x190cm + zestaw podstawa lózka
Twarda, ekstra twarda
Dostawa gratis
Materac Relax hybrydowy
Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
Materac 140 x 190 cm o grub. 30 cm z pianką HR i wierzchnią warstwą lateksu - MALINO marki YSMÉE
W magazynieDostawa gratis
Materac kieszeniowy KRETA PREMIUM, 200x200 cm, H3/H4
200×200 cm, sprężynowa, twarda
Dostawa gratis
Materac Actiflex zen 160x190cm + zestaw podstawa lózka
Twarda
Dostawa gratis
Materac piankowy 140 x 190 cm o grub. 15 cm z bambusowym pokrowcem - KANANI marki NATUREA
W magazynieDostawa gratis
Materac hybrydowy ze sprężynami kieszeniowymi i pamięcią kształtu ASTRIA Art Collection marki YSMÉE — 180 × 200 cm
W magazynieDostawa gratis
Materac Actilatex relax 150x190cm + zestaw podstawa lózka
7
Dostawa gratis
lózka z materacem VITAL SPRING ZEN 135 x 200 cm Rama lózka Bialy
Twarda, 5
Dostawa gratis
Materac 140 x 190 cm ze sprężynami kieszeniowymi i warstwą pianki z pamięcią kształtu, grubość 21 cm – VITOGO od YSMÉE
Sprężynowa, leniwa piana, wysoka (21+ cm)
W magazynieDostawa gratis
Materac FAMA - 200x200
200×200 cm, lateksowa, miękka
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie










