

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Suszarka ogrodowa o powierzchni suszenia 50 m, 4 ramiona, którą z pewnością doceni Pan/Pani w miesiącach letnich, kiedy można ją umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie. Do ziemi mocowana jest za pomocą uchwytu, który znajduje się w zestawie. Wymiary: 173 x 173 x 187 cmRozmiar przekątnej: 237 cm
| Szerokość: | 173 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 173 cm |
| Wysokość: | 187 cm |
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Rozmiar | M |
| Waga | 2,2 kg |
| Producent | Brilanz |
Opinie użytkowników
Świetny produkt

Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie