






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dziecięca pościel bawełniana Teddies naszej marki 4Home wprowadzi do łóżeczka ciepłą atmosferę, która zachwyci każdego małego śpiocha. Uroczy motyw misia na jasnym tle tworzy przytulne i zabawne otoczenie, które jest idealne do wygodnego i niezakłóconego snu. Pościel wykonana 100% z bawełny jest miękka, oddychająca i delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Wysokiej jakości materiał zapewnia miękkość, trwałość i długą żywotność nawet po częstym praniu. Wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę i utrzymuje kołdrę i poduszkę na miejscu. Dzięki delikatnym, naturalnym odcieniom i uroczemu motywowi, pościel jest idealna do łóżeczka i łatwo współgra z innymi dodatkami. Najważniejsze zalety produktu: uroczy wzór misia do łóżeczka dziecięcego 100% bawełny dla maksymalnego komfortu i oddychalności miękki materiał, który jest delikatny dla wrażliwej skóry dziecka zapięcie na suwak ułatwiające zmianę pościeli długa żywotność i trwałość kolorów Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 100 x 135 cm 1x poszewka na poduszkę 40 x 60 cm Parametry i specyfikacje: konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, można suszyć w suszarce
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Brązowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie

Zestawy, stal nierdzewna, z pokrywką
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie