Historia cen
- 28.05.2026 - 190,09 zł
- 27.04.2026 - 180,19 zł
- 10.03.2026 - 182,65 zł
- 5.03.2026 - 175,09 zł
- 5.03.2026 - 175,1 zł
- 24.02.2026 - 205,99 zł
- 20.02.2026 - 175,09 zł
- 16.02.2026 - 205,99 zł
- 14.02.2026 - 175,09 zł
- 4.02.2026 - 205,99 zł
- 5.12.2025 - 175,09 zł
- 1.11.2025 - 182,65 zł
- 28.10.2025 - 205,99 zł
- 25.10.2025 - 177,15 zł
- 20.10.2025 - 205,99 zł
- 20.10.2025 - 206 zł
- 14.10.2025 - 177 zł
- 9.10.2025 - 205,99 zł
- 7.10.2025 - 196 zł
- 3.10.2025 - 169 zł
- 1.10.2025 - 196 zł
- 26.09.2025 - 169 zł
- 21.09.2025 - 176,4 zł
- 16.09.2025 - 196 zł
- 12.09.2025 - 169 zł
- 29.08.2025 - 196 zł
- 24.08.2025 - 169 zł
- 19.08.2025 - 196 zł
- 15.08.2025 - 169 zł
- 30.07.2025 - 196 zł
- 25.07.2025 - 169 zł
- 15.07.2025 - 196 zł
- 11.07.2025 - 169 zł
- 26.06.2025 - 196 zł
- 20.06.2025 - 163 zł
- 10.06.2025 - 196 zł
- 6.06.2025 - 169 zł
- 27.05.2025 - 196 zł
- 26.05.2025 - 169 zł
- 23.05.2025 - 167 zł
- 20.05.2025 - 166,59 zł
- 16.05.2025 - 167 zł
- 9.05.2025 - 178 zł
- 2.05.2025 - 196 zł
- 30.04.2025 - 186 zł
- 29.04.2025 - 158 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Elegancki, matowy czarny karnisz uzupełni każde okno. Co więcej, dzięki zakrzywionym końcom jest idealnym rozwiązaniem do zaciemnienia i ocieplenia pomieszczenia. Zasłony idealnie otaczają okno i blokują światło. Warto wiedzieć: Wszystko, czego potrzebujesz do bezproblemowej instalacji, znajduje się w opakowaniu.
Specyfikacje
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Średnica drążka | 1.9 cm |
| Rodzaj karnisza | Regulowany |
| Kraj pochodzenia | VN |
| Specyficzny materiał | Stal/aluminium |
| Nośność | 10 kg |
| Waga | 1.052 kg |
| Minimalna długość | 167 cm |
| Maksymalna długość | 365 cm |
| Kolekcja | Twilight |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Rodzaj mocowania | Gwoździe/śrubki |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Material | Metal |
| Producent | Umbra |
Recenzje
Opinie użytkowników
Solidny i elegancki
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
minimalistyczny design
Słaba jakość
Polecamy

Stalowy regulowany karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie










