



Wymiary 182×90×22 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Skandynawska biblioteczka Kuttap Pine wprowadzi do Twojego wnętrza naturalny i ponadczasowy styl. Jest wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą, a dzięki dekorowi sosnowemu sprawia wrażenie ciepłej i harmonijnej, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w różne rodzaje wystroju. Oferuje wystarczającą ilość półek na książki, dekoracje i drobiazgi, dzięki czemu zawsze będzie wszystko uporządkowane. Dzięki możliwości przymocowania do ściany jest stabilna i bezpieczna w codziennym użytkowaniu. Pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm szerokość: 90 cm wysokość: 182 cm głębokość: 22 cm wykończenie: sosna
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 22 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Dekor | Sosna |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 50 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 29,1 kg |
| Producent | Hanah Home |

180×90×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
175×239×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
174×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
176×80×40 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
132×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
200×240×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
180×120×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
200×200×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie