














Wymiary 63×70×76 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 421,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Melin w stylu industrialnym to praktyczny i stylowy dodatek do każdego domu. Ma solidną konstrukcję metalową i blaty z płyty wiórowej pokrytej melaminą, dzięki czemu jest wytrzymały i stabilny. Stolik posiada blat i dolną półkę o wysokości 25 cm i głębokości 30 cm, gdzie można łatwo przechowywać książki, dekoracje lub drobiazgi. Dzięki kółkom można go łatwo przemieścić w dowolne miejsce – posłuży jako stolik pomocniczy, konferencyjny lub nocny. Wykończenie w kolorze sosny atlantyckiej w połączeniu z czarnym metalem nadaje stolikowi nowoczesny, industrialny wygląd, który pasuje do różnych rodzajów wnętrz. Parametry: Materiał: melaminowana płyta wiórowa, metal Grubość blatu: 18 mm Wymiary: 70 × 63 × 76 cm Wysokość półki: 25 cm Głębokość półki: 30 cm Kolor: sosna atlantycka / czarny
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 76 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Z kołkami | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 13,58 kg |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
64×26×26 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
72×13×72 cm, okrągła, szklana
W magazynieDostawa gratis
54 cm, ⌀ 25 cm, okrągła, owalna
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie