

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kolekcji Nordic wykonana jest z wysokiej jakości gęstej bawełny. Kolorystyka i wzory nawiązują do stylu skandynawskiego, charakteryzującego się jasnymi kolorami i subtelnymi zdobieniami. Nowoczesna pościel Grid w eleganckim niebieskim kolorze przyciąga wzrok geometrycznym wzorem utworzonym z białych linii. Stylowy i ponadczasowy design z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza sypialni.Pościel jest standardowo produkowana z zamkiem błyskawicznym. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie bardzo poszukiwany ze względu na bardzo łatwą zmianę pościeli. Do produkcji użyto zamka błyskawicznego z suwakiem, który nie wystaje z pościeli. Zapięcie pościeli wykonane jest za pomocą tzw. zamka, w którym zamek błyskawiczny nie biegnie na całej szerokości pościeli, ale jest odszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Przed pierwszym użyciem prosimy o wypranie pościeli. Wymiary pościeli podajemy po skurczeniu, gdzie nowa pościel jest produkowana z zapasem wymiarowym. Kurczliwość tkanin bawełnianych należy do normalnych właściwości. Prosimy o przestrzeganie symboli konserwacji podanych na metce produktu. Nie zalecamy suszenia pościeli w suszarce, ale jeśli mimo to chcą Państwo użyć suszarki, należy wybrać dłuższy program z niższą temperaturą suszenia. Pościel należy prać, suszyć i prasować na lewej stronie. Zalecamy prasowanie pościeli w stanie lekko wilgotnym, ponieważ przesuszona pościel będzie bardzo trudna do prasowania.Pościel została wyprodukowana w Czechach.Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 110 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie