




Wymiary 63×30×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik pomocniczy Filinta White to praktyczny dodatek do każdego wnętrza. Dzięki białej kolorystyce wygląda nowocześnie i czysto. Kompaktowe wymiary 30 × 63 × 40 cm pozwalają na wykorzystanie go nawet w mniejszych pomieszczeniach . Stolik jest wykonany z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia mu stabilność. Jest wyposażony w półkę oraz praktyczną przestrzeń do przechowywania czasopism lub drobiazgów. Dzięki kółkom można go łatwo przesuwać tam, gdzie jest potrzebny. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 30 × 63 × 40 cm Kolor: biały Nogi: kółka (średnica kółek 15 mm)
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Z kołkami | Tak |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 8,25 kg |
| Producent | Hanah Home |

31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
72×13×72 cm, okrągła, szklana
W magazynieDostawa gratis
64×26×26 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 25 cm, okrągła, owalna
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie