



Wymiary 150×40×19 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biblioteczka Barkin White wprowadzi do Twojego wnętrza czystość i ponadczasową elegancję. Dzięki minimalistycznemu designowi i białej kolorystyce pasuje do salonu, gabinetu i biura, gdzie wygląda nowocześnie, a jednocześnie przytulnie. Otwarte półki zapewniają wystarczająco dużo miejsca naksiążki, dekoracje i praktyczne dodatki. Pomogą utrzymać porządek, a jednocześnie stworzyć stylowo zaaranżowaną przestrzeń, która ożywi całe pomieszczenie. Jest wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Dla większego bezpieczeństwa regał można przymocować do ściany. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm szerokość: 40 cm wysokość: 150 cm głębokość: 19,6 cm kolor: biały
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 19 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 20 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 10,67 kg |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie