




Wymiary 65×85×15 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 284,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka kuchenna Knerr Oak to praktyczne rozwiązanie douporządkowania rzeczy w kuchni. Posiada kilka poziomów oraz mniejszą szafkę, dzięki czemu zyskasz wystarczająco dużo miejsca na naczynia, przyprawy lub przybory kuchenne. Jest wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm. Dekor dębowy wygląda czysto iponadczasowo. Półkę można łatwo przymocować dościany, oszczędzając miejsce na blacie roboczym. Wymiary 85 × 65 × 15 cm zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania nawet w mniejszych pomieszczeniach. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 85 × 65 × 15 cm Dekor: dąb
| Szerokość: | 85 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 12 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 11,16 kg |
| Producent | Hanah Home |

Drewniana
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
55×55×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rustykalna, matowa, prosta
W magazynie
Kwadratowa, dębowa, głębokość


Prosta
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana

65×85×15 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie

30×30×19 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Drewniana, rustykalna, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
25×105×25 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie