





Wymiary 25×105×25 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Zikzak Sapphire to nowoczesna półka ścienna w stylu skandynawskim, która łączy w sobie praktyczność z eleganckim wyglądem. Dekor dębowy sapphire wygląda naturalnie i ponadczasowo, adzięki podziałowi półek zapewnia wystarczająco dużo miejsca na książki, dekoracje lub rośliny. Wykonana jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co gwarantuje jej wytrzymałość i stabilność. Wymiary 105,4 × 25 × 25 cm zapewniają wszechstronne zastosowanie, a półkę można łatwo wkomponować w salon, sypialnię lub gabinet. Montaż na ścianie jest prosty i bezpieczny. Parametry produktu materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm szerokość: 105,4 cm wysokość: 25 cm głębokość: 25 cm wysokość półki: 25 cm wykończenie: dąb szafirowy
| Szerokość: | 105 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste, Niestandardowy |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 4,85 kg |
| Producent | Hanah Home |

120×25×25 cm, dębowa, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
65×85×15 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana

Drewniana, rustykalna
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
55×55×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rustykalna, matowa, prosta
W magazynie

Drewniana
W magazynie
173×110×32 cm, nowoczesna, prosta
W magazynieDostawa gratis

70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
Dębowa, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Matowa, brzozowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska
W magazynie
60×43 cm, matowa
W magazynie

Kwadratowa, dębowa, głębokość

Drewniana, skandynawska, japandi
W magazynie
65×85×15 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
5×80×25 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
81×120×40 cm, nowoczesna, prosta
W magazynieDostawa gratis
10×34×30 cm, rustykalna, sosnowa
W magazynie
Matowa, bukowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie