





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 167,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Memo Travertine przyciąga wzrok dekorem z trawertynu, który nadaje wnętrzu delikatny i czysty wygląd. Dzięki neutralnej kolorystyce łatwo komponuje się z różnymi rodzajami mebli.Stolik wykonany jest z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm. Blat służy jako stabilna powierzchnia do odkładania przedmiotów, a dolna półka o wysokości 17 cm zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.Wymiary 90 × 39,6 × 54 cm pozwalają na wygodne użytkowanie stolika nawet w mniejszych pomieszczeniach. Materiał i wykonanie zapewniają długą żywotność i łatwą konserwację.Parametry: Materiał: melaminowana płyta wiórowa Grubość blatu: 18 mm Wymiary: 90 × 39,6 × 54 cm Wysokość półki: 17 cm Dekor: trawertyn
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Trawertyn |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 6,79 kg |
| Producent | Hanah Home |
Opinie użytkowników
Taki sam jak na zdjęciu

Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
42×49×49 cm, ⌀ 49 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
40 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
35 cm, ⌀ 90 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
35×90×90 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, szklana
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
45×100×68 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
76×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
35×90×60 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
74×120×120 cm, ⌀ 120 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
⌀ 120 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
46×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Skandynawska, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, marmurowa
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×100×100 cm, ⌀ 100 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40 cm, ⌀ 60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Owalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie