



Wymiary 162×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odmień swoją przestrzeń dzięki temu nowoczesnemu i stylowemu regałowi na książki Masz już dość zagraconych i zdezorganizowanych przestrzeni? Nie szukać dalej. Ten regał to idealne rozwiązanie do stylowego eksponowania książek, przedmiotów kolekcjonerskich i dekoracyjnych, przy jednoczesnym utrzymaniu porządku w domu. Zaprojektowany z myślą o elegancji i funkcjonalności Regał wykonany jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą, dzięki czemu jest nie tylko trwały, ale także łatwy w utrzymaniu. Grubość 18 mm zapewnia wytrzymałość i stabilność, a plastikowe nóżki o wysokości 12 cm przyczyniają się do ochrony podłogi i ogólnej stabilności. Mnóstwo miejsca do przechowywania rzeczy Regał o szerokości 50 cm, wysokości 162 cm i głębokości 25 cm zapewnia mnóstwo miejsca na wszystkie książki, pamiątki i dekoracje. Liczne półki pozwalają na ułożenie zawartości zgodnie z własnymi preferencjami, tworząc atrakcyjną i przejrzystą ekspozycję. Wszechstronny i praktyczny design Biały kolor nadaje regałowi czysty i elegancki wygląd, który pasuje do większości wnętrz. Ponadto możliwość przymocowania go do ściany sprawia, że jest bezpieczny nawet w domach z dziećmi lub zwierzętami. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm wysokość nóg: 12 cm (plastikowe) szerokość: 50 cm wysokość: 162 cm głębokość: 25 cm kolor: biały koncept: monochromatyczny, nowoczesny
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 162 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Materiał | Laminat |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| Waga | 18,43 kg |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie