







Wymiary 40×119×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 278,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sable Wood Black wprowadzi elegancję do Twojego salonu. Dzięki dekorowi z czarnego drewna wygląda nowocześnie i ponadczasowo, z łatwością wkomponuje się w różne style wnętrz. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia jego wytrzymałość i długą żywotność. Gładka powierzchnia jestłatwa w utrzymaniu i wytrzymuje codzienne użytkowanie. Wymiary stolika 119 × 39,8 × 60 cm są idealne zarówno do mniejszych, jak i większych salonów. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość blatu: 18 mm Dekor: czarne drewno Wymiary: 119 × 39,8 × 60 cm
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Drewno |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 14,07 kg |
| Producent | Hanah Home |

40×119×60 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
27×80×50 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
35×80 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
32×60×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×120×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
40×105×65 cm, matowa
W magazynie
30×85×85 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
40×100 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Rozkładana, marmurowa, błyszcząca
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
30×105×65 cm, matowa
W magazynie
30×105×65 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
30×105×65 cm, matowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
44×97×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
40×90×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
40×75×75 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
40 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie