







Wymiary 40×119×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 278,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sable Walnut White wprowadzi elegancję do Twojego salonu. Dzięki blatu w kolorze orzecha i białym nogom wygląda nowocześnie i ponadczasowo, z łatwością dopasuje się do różnych stylów wnętrz. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia jego wytrzymałość i długą żywotność. Gładka powierzchnia jestłatwa w utrzymaniu i wytrzymuje codzienne użytkowanie. Wymiary stolika 119 × 39,8 × 60 cm są idealne zarówno do mniejszych, jak i większych salonów. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość blatu: 18 mm Dekor blatu: orzech Kolor nóg: biały Wymiary: 119 × 39,8 × 60 cm
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 14,07 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
35×90×90 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Owalna
W magazynie
100×70 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Owalna, japandi
W magazynie
Okrągła
W magazynie
76×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Owalna, japandi
W magazynie
42×49×49 cm, ⌀ 49 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, industrialna, betonowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, industrialna
W magazynie

⌀ 120 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Owalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
30×90×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, industrialna, betonowa
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Kwadratowa, błyszcząca
W magazynie
Prostokątna, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie