







Wymiary 45×106×46 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 895,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławka Nu Bench Brown to elegancki i wygodny dodatek do nowoczesnego wnętrza. Miękka tapicerka z tkaniny teddy wkolorze brązowym sprawia, że wygląda ona przytulnie i stylowo. Stabilna konstrukcja z drewna bukowego i wysokiej jakości wypełnienie piankowe o gęstości 22 DNS gwarantują długą żywotność i wygodę siedzenia. Idealna do sypialni, przedpokoju lub salonu. Parametry: Materiał ramy: drewno bukowe Rodzaj tkaniny: teddy, 100% poliester Szerokość: 106 cm Wysokość: 45 cm Głębokość: 46 cm Grubość siedziska: 22 cm Gęstość pianki: 22 DNS Kolor: brązowy
| Szerokość: | 106 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Buk |
| Materiał | Drewno |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Brązowa |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 60 kg |
| Waga | 10,45 kg |
| Producent | Atelier del Sofa |

45×106×46 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
41×80×40 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

44×180×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie

Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie

82×110×40 cm, nowoczesna, sosnowa
W magazynie


22×45×90 cm, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
Dostawa gratis

24×37×82 cm, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
46×114×38 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
46×160×40 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie