





Wymiary 45×106×46 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 895,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławka Nu Bench White to elegancki i wygodny dodatek do nowoczesnego wnętrza. Miękka tapicerka z tkaniny teddy wkremowym kolorze nadaje jej delikatny i stylowy wygląd. Stabilna konstrukcja z drewna bukowego i wysokiej jakości wypełnienie piankowe o gęstości 22 DNS gwarantują długą żywotność i wygodę siedzenia. Idealna do sypialni, przedpokoju lub salonu. Parametry: Materiał ramy: drewno bukowe Rodzaj tkaniny: teddy, 100% poliester Szerokość: 106 cm Wysokość: 45 cm Głębokość: 46 cm Grubość siedziska: 22 cm Gęstość pianki: 22 DNS Kolor: kremowy
| Szerokość: | 106 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 60 kg |
| Waga | 10,45 kg |
| Producent | Atelier del Sofa |

Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie

30×51×71 cm, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, tapicerowana
W magazynie
38×65×65 cm, pufy, industrialna
W magazynie
10×40×77 cm, pufy, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa
Dostawa gratis

Pufy
W magazynie
38×65×65 cm, industrialna, materiałowa
W magazynie



Pufy, retro, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
45×95×95 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, industrialna
W magazynie
18×50×66 cm, pufy
W magazynieDostawa gratis

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie