






Wymiary 15×90×15 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Mare w wykończeniu orzechowym jest praktycznym dodatkiem do każdego wnętrza. Dzięki prostemu designowi pasuje do salonu, sypialni i gabinetu, zapewniając wystarczającą ilość miejsca na książki, dekoracje lub zdjęcia. Wykonana jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia jej stabilność. Montaż jest łatwy dzięki dołączonej instrukcji. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 90 × 15 × 14,8 cm Wykończenie: orzech
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 3,30 kg |
| Producent | Hanah Home |

5×80×25 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana

173×110×32 cm, nowoczesna, prosta
W magazynieDostawa gratis
6×100×10 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, matowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
5×120×10 cm, drewniana, dębowa
W magazynie

Drewniana, matowa, prosta
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
109×52×30 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
3×20 cm, dębowa, industrialna
Do wysłania za 1 tydzień
18×75×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Kwadratowa, dębowa, głębokość

70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
55×55×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
20×138×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
2×80×17 cm, drewniana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, industrialna
W magazynie
11×28×90 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, matowa
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie