







Wymiary 5×120×10 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 152,14 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Prosta półka, która podkreśli Twoją kolekcję zdjęć i obrazków. Dzięki przedniemu ogranicznikowi ramki nie będą spadać.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 10 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 15 kg |
| Waga | 2 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Powłoka | Bez wykończenia (surowe) |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Dąb |
| Rodzaj mocowania | Gwoździe/śrubki |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno dębowe |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Lite drewno |
| Producent | WOOOD |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Wysoka jakość, solidność i piękno.
Bardzo ładna półka
Ładny mebel.
Półka jest bardziej szarobrązowa niż na zdjęciu, drewno ma grubszą farbę i strukturę. Jednak bardziej pasuje mi to do wnętrza niż gdyby wyglądała tak, jak jest pokazane na zdjęciu.
Wysoka jakość wykonania.

Nowoczesna, skandynawska, prosta
W magazynie
Drewniana, matowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, bukowa, skandynawska
W magazynie
Dębowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, matowa, skandynawska
W magazynie
6×100×10 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
5×80×25 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, prosta
W magazynie
Drewniana, rustykalna, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, nowoczesna, retro
W magazynie
Dębowa, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Dębowa, nowoczesna, retro
W magazynie
Narożna, dębowa, prosta
W magazynie

Narożna, nowoczesna, bukowa
W magazynie
Drewniana, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
Narożna, nowoczesna, olchowa
W magazynie
Narożna, industrialna, prosta
W magazynie
Narożna, nowoczesna, bukowa
W magazynie
Narożna, nowoczesna, olchowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Dębowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dębowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dębowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
11×28×90 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie