
RACO Półka Wisząca Dąb Artisan – Ścienna
Dębowa, nowoczesna
W magazynieWymiary 5×80×25 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna, prosta półka w wersji 3D przeznaczona jest do przykręcenia do ściany i służy jako miejsce do przechowywania ulubionych książek lub ekspozycji dekoracji. Nośność półki wynosi od 5 do 15 kg. W zestawie znajdują się kołki do mocowania, metalowy uchwyt i śruby.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | MDF |
| Waga | 11,6 kg |
| Producent | 4-Home |

Dębowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Dębowa, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, matowa, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
20×138×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie

15×90×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Matowa, brzozowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana

109×52×30 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
11×28×90 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
173×110×32 cm, nowoczesna, prosta
W magazynieDostawa gratis

Drewniana
W magazynie
6×120×10 cm
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
90×30 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
45×20 cm, szklana, matowa

Drewniana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
70×64×20 cm, matowa, prosta
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie