










Wymiary 30×90×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 560,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Orion Walnut to nowoczesny i elegancki dodatek do salonu. Wykonany jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Wykończenie w kolorze orzecha z czystymi liniami podkreśla naturalny i wyrafinowany wygląd, który pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dzięki prostemu montażowi ipraktycznym wymiarom stanie się idealnym punktem centralnym domu. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość płyty: 18 mm wymiary: 90 × 60 × 30 cm wymiary: 85 × 30 × 35 cm wykończenie: orzech
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Styl | Nowoczesny, Retro |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 16,98 kg |
| Producent | Hanah Home |

36×86×66 cm, matowa, sosnowa
W magazynie
Matowa
W magazynie
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
42×110×45 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
36×90×45 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Matowa, sosnowa
W magazynie
40×90×80 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
⌀ 100 cm, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, okrągła, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
44×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
40×85×60 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
40×105×60 cm, matowa
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, matowa, sosnowa
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
32×100×100 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
38×115×50 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
40 cm, ⌀ 60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
36×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrągła, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
⌀ 100 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×105×65 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
30×90×90 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
35×80×55 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
30 cm, ⌀ 90 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie