









Wymiary 30×90×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Orion Grey to nowoczesny i elegancki dodatek do salonu. Wykonany jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Szare wykończenie o czystych liniach podkreśla ponadczasowy wygląd i łatwo komponuje się z różnymi wnętrzami. Dzięki prostemu montażowi ipraktycznym wymiarom stanie się idealnym centralnym punktem domu. Parametry i specyfikacje materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość płyty: 18 mm wymiary: 90 × 60 × 30 cm Wymiary: 85 × 30 × 35 cm kolor: szary
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Szara |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 16,98 kg |
| Producent | Hanah Home |

30×90×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
30-35×30-60×85-90 cm, nowoczesna, zestawy
W magazynieDostawa gratis
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
40×90×45 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
40×90×45 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
40×50×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
35 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
Dostawa gratis
16×60×82 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
40 cm, ⌀ 60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, matowa

Okrągła, nowoczesna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
42×90×90 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
76×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis

Szklana
W magazynieDostawa gratis
Matowa
W magazynie
42×110×45 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
30×90×60 cm, matowa
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie

40×60×120 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis

Kwadratowa, industrialna, betonowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie

Metalowa
W magazynie
46×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie