





Wymiary 54×90×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 167,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Memo Freesia Marble został zaprojektowany w marmurowym dekorze, który wygląda elegancko i ponadczasowo. Dzięki swojemu wyglądowi z łatwością wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza.Stolik jest wykonany z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i odporność. Blat zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, a dolna półka o wysokości 17 cm tworzy praktyczną przestrzeń na książki, czasopisma lub drobne akcesoria.Wymiary 90 × 39,6 × 54 cm umożliwiają wygodne korzystanie ze stolika, a jednocześnie zachowują kompaktową konstrukcję odpowiednią nawet do mniejszych pomieszczeń. Dzięki wysokiej jakości materiałowi jest łatwy w utrzymaniu i nadaje się do długotrwałego użytkowania.Parametry: Materiał: melaminowana płyta wiórowa Grubość blatu: 18 mm Wymiary: 90 × 39,6 × 54 cm Wysokość półki: 17 cm Kolor: marmur
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Retro |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat, Marmur |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Szara |
| Dekor | Marmur |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 6,79 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
Dostawa gratis
Okrągła, szklana, industrialna
W magazynie
Zestawy
W magazynieDostawa gratis

Dębowa, z dębu sonoma

40×74×74 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, szklana, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
32×69×69 cm, ⌀ 69 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
74×100×100 cm, ⌀ 100 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, szklana
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, okrągła, matowa
W magazynie
28×90 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Prostokątna, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, rustykalna, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie